preloader
Scroll to top
tr en

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Deneyimli ekibimzle BIM altyapısını bir araç olarak kullanıp sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. PARAMETRICALLY MİMARLIK olarak amacımız süreçleri zorlaştırmadan, anlaşılır hale getirerek, uyumlu bir proje süreci oluşturmaktır. Farklı disiplinlerdeki partner ekiplerimizle BIM projelerini ortak bir çalışma ortamı haline getiriyoruz ve sizlere doğru bir ortamda paylaşmayı amaçlıyoruz

Sistemlerinizi onaylanmış standartlara göre optimize edin

Projenizin plan ve tasarım aşamasından, yapım ve sonlandırma kısmına kadar tüm adımlardan aynı anda haberdar olun. Ekiplerin birbirleri ile iletişim halinde olmalarını ve her seviyede bilgi akışını onaylanmış standartlara göre optimize edin.

Hikaye & Konsept

BIM ile ölçülebilir ve öngörülebilir bir yapım yönetimi olabileceğini biliyoruz, Parametrik tasarımı bizim için bir destek noktası alıyoruz.

Proaktif rol aldığımız projeleri doğru tekniklerle gerçekleştiriyoruz

Çalışanlarınızı yaratıcılık konusunda güçlendirin

Proje üretim ortamı tüm çalışma arkadaşlarımız  için bir öğrenme  ve öğretme alanı. Yeni olanı denemeye  ve iyi olanı bulmaya olan bitmeyen bir hevesimiz var. Keyifli bir çalışma ortamıyla sevdiğimiz işi sevdiğimiz yöntemlerle yapıyoruz.

Kilometre Taşları

2012

İlk projesini alarak kuruldu

2014

BIM projesi olarak 10.000m2 ilk projesini yaptı

2015

Altyüklenici olarak ilk metro projesini yaptı.

2017

100.000 m2 üzeri ilk BIM projesini yaptı

2019

Yurtdışında ilk projesini gerçekleştirdi

2020

Metro hattı istasyonlarının toplu mimari yükleniliciği 

2022

Bugün büyümeye devam ediyor

Takım

Enes Kaan Karabay

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Bölümü'nden 2010 yılında mezun olmuştur. Yüksek Lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi'nde Mimarlıkta Bilişim bölümünde tamamlamıştır. Çeşitli ofislerde BIM Mimarı ve BIM Koordinatörü görevlerini üstlendikten sonra 2012 itibariyle Parametrically adı altında kurucusu olduğu ofiste BIM projelerini yürütmektedir. Yapay zeka ile mimari tasarım yapmaktan keyif almaktadır.

Enes Kaan Karabay

Founder

Enes Tunç

2017 yılında Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Mimarlık Bölümünden dereceyle mezun olmuştur. Çeşitli ofislerde iç mekan, konut ve otel projelerinde çalıştıktan sonra 2019 yılı itibariyle Parametrically Mimarlık bünyesinde çalışmaktadır. Alt yapı ve üstyapı projelerinde BIM Mimarı olarak çalışmıştır. Şu an ofis bünyesinde otel ve konut projelerinde BIM Koordinatörü olarak faaliyetini sürdürmektedir.

Enes Tunç

MİMARİ PROJE KOORDİNATÖRÜ - BIM KOORDİNATÖRÜ

Özge Tunç

2017 yılında Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Mimarlık Bölümünden, 2018 yılında aynı üniversitede İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun olmuştur. Çeşitli ofislerde BIM mimarı olarak çalışmıştır. 2019 yılından itibaren Parametrically Mimarlık'ta Raylı Sistemler Koordinatörü görevini yürütmektedir. Kayak sporu ve yüzme ile ilgilenmektedir.

Özge Tunç

RAYLI SİSTEM PROJE KOORDİNATÖRÜ - BIM KOORDİNATÖRÜ

Beyza Okur

Karadeniz Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümünden 2020 yılında mezun olmuştur. 2021 yılından itibaren Parametrically Mimarlık'ta aktif olarak iş hayatını sürdürmektedir. Raylı sistemler üzerine çalışmalarını devam ettirmektedir.

Beyza Okur

BIM MİMARI

Hüsna Aycan

Medipol Üniversitesi Mimarlık Bölümünden 2020 yılında mezun olmuştur. Çeşitli ofislerde çalışmıştır. 2022 yılından itibaren aktif çalışma hayatını Parametrically Mimarlık'ta sürdürmektedir. Raylı sistemler üzerine BIM mimarı olarak çalışmaktadır.

Hüsna Aycan

BIM MİMARI

Fatih Tursun

2022 yılında Sakarya Üniversitesi Mimarlık Bölümünden mezun olmuştur. Öğrenci mimari proje yarışmalarına katılıp ödül kazanmıştır. 2022 yılında aktif iş hayatına Parametrically Mimarlık'ta başlamıştır. Raylı sistemler üzerine BIM mimarı olarak çalışmaktadır

Fatih Tursun

BIM MİMARI

Gözde Kahramanoğulları

Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık Bölümü'nden 2020 yılında mezun olmuştur. Çeşitli ofislerde BIM projelerinde çalışmıştır. 2023 yılından itibaren Parametrically Mimarlık'ta BIM faaliyetlerini sürdürmektedir. Yemek sanatları ve müzik ile ilgilenmektedir.

Gözde Kahramanoğulları

BIM MİMARI

İlknur Ak

2019 yılından itibaren Parametrically Mimarlık'ta idari personel olarak çalışmaktadır.

İlknur Ak

İdari Personel